Hluboká nad Vltavou


Kniha návštěv

Datum: 23.09.2019

Vložil: RaymondOmili

Titulek: Отзыв о компании Трастера

Всем привет. меня зовут Александр, я бизнесмен с 20 летним стажем, придя в компания, ознакомился с математикой и у меня сложилось мнение, что компания заточена на долгосрочную работу в этом направлении. По этому у меня не осталось сомнений и я открыл счет на 13500$.

—————

Datum: 12.04.2019

Vložil: D.Svobodová

Titulek: AD: Stížnosti na zápach

Své připomínky na toto téma směřujte k Městskému úřadu Hluboká nad Vltavou, případně vedení Agriprod s.r.o. Řešení situace není v kompetenci OV Munice, děkuji za pochopení.

—————

Datum: 20.03.2019

Vložil: Prochazka

Titulek: AGRIPROD s.r.o zemedelske druzstvo

To zase bude fekalni hnus vyvezeny na pole u Hluboke nad Vltavou smer Zliv, Munice. Zase to tu bude 14 dni smrdet k zbliti jako kazdy rok.

—————

Datum: 07.02.2019

Vložil: Staněk

Titulek: Zápach z kejdy.

Narazili jsme na tuto diskuzi ohledně smradu z kejdy, siláže z kravína u Munic (Hluboká nad Vltavou). Tohle je už nesnesitelný zápach! Zrušte už ten neskutečně smradlavý kravín, co obtežuje obyvatele Hluboké nad Vltavou.

—————

Datum: 09.10.2018

Vložil: Nováková

Titulek: Příšerný puch z JZD Munice

Dobrý den, můžete něco dělat s tím JZD? příšerně to v Hluboké nad Vltavou páchne. Mohli by jste to JZD zrušit? fůůj MUNICE a žití v Hluboké nad Vltavou.

—————

Datum: 25.08.2017

Vložil: Musil

Titulek: Smrad obec Munice kravín u Hluboké nad Vltavou.

Dobrý den, podávám stížnost na ten kravín v obci, smrad se šine po celém okolí. Proboha co tam v tom kravíně dělají za prasečiny, to je smrad že by se člověk zeblil!

—————

Datum: 08.12.2015

Vložil: Radim H.

Titulek: Prosba o pomoc

Dobrý den mám prosbu na všechny návštěvníky. Nemá náhodou někdo stavební plány od domů na monolitu? Koupil jsem domek a chtěl bych zateplit střechu jenže je tady otázka týkající se únosnosti střechy při zatížení sněhem. Kontakt na mne je radim.holub@seznam.cz

—————

Datum: 15.08.2013

Vložil: Jana Prüherová

Titulek: Výmoly

Děkuji panu starostovi Jirsovi za opravu výmolů na návsi.

—————

Datum: 09.07.2013

Vložil: Saša L.

Titulek: Poděkování

Moc bych chtěla poděkovat všem organizátorům setkání rodáků. Bylo to velmi milé pohlazení po duši.Přeji všem Munickým, aby u nich bylo vždy tak krásně.

—————

Datum: 30.05.2012

Vložil: Radka

Titulek: Hezke

Moje detsvi....

—————